097-943-3234

067-197-4801

050-935-3143

Киев, Большая Окружная 4 

В світі меблів є основа, ця основа - Меблі Нова

Дякую, що читаєте це! Означає, що ми зовсім близько до того, щоб внести трохи стилю та комфорту в ще один український дім, а ви - до того щоб стати власником та справжнім цінителем цих нововведень! 

Команда "Меблі Нова"

                                                                                                                                                                        

 Трошки про нас, ми - "Меблі Нова", команда майстрів своєї справи! Ми - саме ті, хто змінить вашу кімнату, або квартиру, або дім, або базу відпочинку, я можу продовжувати довго, до невпізнання! Наш салон - саме те місце про яке завжди питають сусіди, побачивши новий диван та дізнавшись його ціну! І так вже 20 років! Ми горді тим, що даємо вам й кожному бажаючому можливість обирати з неймовірної кількості виробників, кожен з яких є справжнім професіоналом з багаторічним стажем за синою! 

З 2000 року ТМ «Меблі-Нова» пропонує Вам кращі оптові та роздрібні пропозиції що є на меблевому ринку України. З кожним роком, ми підвищуємо свій професійний рівень для втілення кожної мрії в реальність. За цей час ми збудували міцні взаємини з найбільшими виробниками меблів і стали їх офіційними представниками. Саме тому ми ми пропонуємо вам меблі за ціною виробника, уникаючи переплати посередникам.
Вивчаючи попит наших клієнтів, ТМ «Меблі-Нова» постійно оновлює і вдосконалює свій асортимент. Ми готові запропонувати Вам більше 100000 моделей меблів різних стилів і напрямків. Це естетичні, якісні, функціональні меблі, які дозволять створити затишок і тепло у вашому будинку. Різноманітні меблеві рішення, дозволяють виконати проекти будь-якого ступеня складності і стилістики, як для вашого будинку або офісу, так і готелів або баз відпочинку.
Щорічно постійними клієнтами ТМ «Меблі-Нова» стають пансіонати, санаторії, дитячі табори і бази відпочинку Азовського і Чорноморського узбережжя, готелі, приватні готелі і хостели, ресторани і кафе, підприємства побуту і сфери послуг, офіси відомих компаній.
Консультанти ТМ «Меблі-Нова» - професіонали своєї справи. Вони стануть надійними помічниками для Вас на будь-якому етапі замовлення. Наші фахівці допоможуть у вирішенні специфічних, нестандартних завдань, запропонують кілька варіантів меблевої обстановки, як серійного, так і індивідуального виробництва.
ТМ «Меблі-Нова» надає 12-місячну гарантію на всі меблі, придбану в нашій компанії. Якщо виробник дає гарантію на свій товар на термін більше, ніж один рік, то ми надаємо гарантію на термін, зазначений виробником.
Наш сервісний центр надає послуги з післягарантійного ремонту меблевої продукції компанії та інших фірм.
 1.ТМ «Меблі-Нова» - це надійні і якісні меблі.
 2.ТМ «Меблі-Нова» - це завжди вигідна ціна.
 3.ТМ «Меблі-Нова» - це високий рівень професіоналізму.
 4.ТМ «Меблі-Нова» - це швидке і якісне обслуговування (доставка товару, збірка, установка). 

 

Ми горді тим, що наші клієнти нам довіряють.
Меблі-Нова - купуй найкраще, купуй вигідно!!!


Заказ в один клик